Pragniemy w sposób profesjonalny skupić się na ochronie największej wartości, jaką jest zdrowie człowieka, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów. Nasz życzliwie nastawiony personel medyczny wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem, zapewni należytą opiekę Tobie i Twojej rodzinie.

O nas

Centrum Medyczne Magnolia to prywatna przychodnia wielospecjalizacyjna. Obecnie posiadająca cztery filie usytułowane w różnych dzielnicach Wrocławia. Powstała z myślą o wymagających pacjentach, którzy potrzebują szybkiej konsultacji medycznej, uzupełnionej o leczenie specjalistyczne.

Każdy pracujący tu lekarz z życzliwością i zaangażowaniem analizuje problem, stawia diagnozę i szczegółowo odpowiada na wszystkie nurtujące pytania, dobiera odpowiedni sposób leczenia, wystawia receptę oraz w razie konieczności zwolnienie lekarskie.
Nasze placówki wyposażone są w profesjonalny sprzęt medyczny najwyższej klasy. Zapewniamy komfortowe i intymne warunki w nowoczesnych gabinetach oraz nowatorskie metody leczenia o europejskim standardzie.

Nasz zespół