lek. dent. Anna Stebnicka

Lek.Anna Stebnicka jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego im.Piastów Śląskich we Wrocławiu na kierunku Lekarsko-Stomatologicznym. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej oraz stomatologii estetycznej,a także dziecięcej. Swoim optymistycznym podejściem potrafi przekonać do wspólpracy najbardziej opornych pacjentów.
W 2018 r. ukończyła studia podyplomowe na kierunku Medycyna estetyczna dla lekarzy w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Doskonali swoje umiejętności praktyczne i poszerza zdobytą wiedzę uczestnicząc w wielu potwierdzonych dyplomami i certyfikatami kursach, kongresach, sympozjach i warsztatach prowadzonych przez największe autorytety w dziedzinie medycyny estetycznej.
Najbardziej cieszy ja samoakceptacja pacjenta, dlatego zależy jej, aby efekt zabiegu estetycznego wzmacniał poczucie piękna i wprawiał w zachwyt, a nie w zdziwienie. Potrzeby kobiet i mężczyzn w różnym wieku są odmienne, stąd planując leczenie stara się dostosować możliwości podkreślenia indywidualnych cech do własnych oczekiwań. Leczenie estetyczne opiera na koncepcji przywracania prawidłowych proporcji i symetrii, czego efektem ma być uzyskanie naturalnych i harmonijnych rysów twarzy pacjenta.