Wspomaganie kuracji anti-aging dożylnymi wlewami witaminowymi

Kuracja anti-aging

Kuracje odmładzające, czyli tak zwane anti-aging stosowane są w postaci zabiegów kosmetycznych, w tym w postaci kremów, maseczek czy innych zabiegów nawilżających skórę i dostarczających organizmowi odpowiednich witamin i minerałów, które pozytywnie wpływają na stan skóry, włosów i paznokci. Medycyna estetyczna i firmy tworzące produkty pielęgnacyjne, od lat poszukują coraz nowszych metod i składników naturalnych, które pozwolą zrewolucjonizować pielęgnację skóry i wspomagać kuracje odmładzające.

Jedną z bardzo skutecznych i coraz popularniejszych metod, są wlewy witaminowe, które dostarczają organizmowi niezbędne witaminy i minerały w postaci kroplówki. Głównymi składnikami tego typu kuracji witaminowej, są odpowiednio wysokie dawki witamin takich, jak witamina A, C, E, D3, czy kwas foliowy i biotyna oraz witaminy z grupy B, w tym B1, B2, B6 i B12. Niedobory powyższych witamin, mogą powodować powstawanie na skórze licznych zmarszczek czy pękających naczyń krwionośnych i wpływać na powstawanie efektu zmęczonej skóry, zmieniając jej naturalną barwę.

Dożylne wlewy witaminowe, bogate w wybrane witaminy, pozwalają spowolnić procesy starzenia się skóry, poprawiają jej ogólną kondycję i wygląd, wpływają na ogólny stan organizmu, jak również wpływają na stymulację wzrostu włosów i paznokci. Dzięki witaminom takim, jak A, B, C, czy E oraz D3, wlewy witaminowe pobudzają produkcję kolagenu, przyspieszają procesy odbudowy komórek i korzystnie wpływają na zwiększenie gęstości skóry oraz jej jędrność i sprężystość.

Regularne stosowanie wlewów witaminowych, pozwala zachować zdrowie i kondycję oraz świetny wygląd, a uzupełnianie niedoborów najważniejszych witamin, zapewni piękną i zdrową skórę każdego dnia.

  • CENA od 70 – 350 zł ( cena zależna jest od rodzaju terapii i składu kroplówki )

Przeciwskazania 

Na ogół u pacjenta nie występują przeciwwskazania do podania suplementów drogą dożylną.

Konieczne jest jednak poinformowanie lekarza o wszystkich swoich dolegliwościach, alergiach, przyjmowanych lekach czy podejrzeniu ciąży. Nie zaleca się kroplówek dla osób z przewlekłymi chorobami układu krążeniowego, niedokrwistością i niewydolnością nerek.